Przez całą oktawę, począwszy od czwartku, zapraszamy do wspólnej modlitwy:
Nieszpory o Najświętszym Sakramencie połączone z nabożeństwem czerwcowym, zakończone procesją wokół kościoła. Codziennie o godz. 17:15.